0 ks € 0

Jazda

Jazdu musíte mať kúpenú dopredu, na mieste to nie je možné.


Rezervácia

Termín jazdy je nutné si vopred rezervovať telefonicky. Jazdy prebiehajú iba v rezervovaných časoch.


Príchod

Doporučujeme dostaviť sa na miesto štaru jazdy s predstihom 30 minút. Ak sa nedostavíte včas, jazda Vám prepadne bez náhrady. Samozrejme nesmiete byť pod vplyvom alkoholu, alebo iných omamných látok.


Pred jazdou

Musíte mať u seba platný občiansky preukaz, vodičský preukaz a kód kupónu, ktorý ste obdržali emailom po zakúpení jazdy. Neskladáte žiadnu kauciu, na mieste podpíšete iba zmluvu o prenájme vozidla, kde sa zaväzujete k spoluúčasti v prípade nehody (Camaro 5%, F430 10%).


Jazda

Jedna jazda trvá 20 minút, zakúpením viac kusov sa čas navyšuje. Náš inštruktor Vám vysvetlí ovládanie auta a je prítomný na sedadle spolujazdca počas celej jazdy. Auto šoférujete sami, vo vozidle je s Vami iba inštruktor, ďalšie osoby sa jazdy nemôžu zúčastniť. Počas jazdy ste povinní rešpektovať pokyny inštruktora, v opačnom prípade môže jazdu bez náhrady predčasne ukončiť. Ak nemáte platný vodičský preukaz, alebo nechcete šoférovať, za volant si sadne inštruktor a Vy si môžete užívať jazdu zo sedadla spolujazdca.


Trasa

Jazdí sa v okolí Trenčína po bežných cestách, diaľnici (iba v prípade zakúpenia viac ako 20 minút jazdy), súčasťou jazdy je prejazd po letiskovej dráhe (tam a späť), kde kde máte možnosť vyskúšať si zrýchlenie a maximálnu rýchlosť! Prípadné pokuty si hradíte sami.